מועצת מנהלים

מועצת מנהלים

Boaz

בועז וכטל

מנכ"ל, מייסד ושותף

מר וכטל הוא מנכ"ל, מייסד-שותף בחברת רוטס, וממציא טכנולוגיות הליבה שלה: חימום וקירור של בית השורשים "RZTO" וטכנולוגית ההשקיה בעיבוי "IBC".
הוא פרסם 25 מאמרים בנושאי מים ומשמש מרצה לטכנולוגיות חקלאיות, בעיות מים במזה"ת וקיימות.
בהשכלתו מר וכטל הוא בעל תואר שני בניהול ושיווק מאוניברסיטת מרילנד.
בעבר שימש עוזרו של הנספח הצבאי בשגרירות ישראל בעיר וושינגטון (DC) והרצה בועידת האו"ם לישוב סכסוכים.
כמו כן הוא מייסד ושותף בשתי חברות בתחום הקנאביס הרפואי הרשומות בבורסה האוסטרלית לניירות ערך: קרסו פרמה ומ.מ.ג'. פיטוטק.

sharon-dvir

ד"ר שרון דביר

שותף ומייסד

ד"ר דביר הוא מייסד-שותף ומנהל פיתוח עסקי בחברת רוטס. הוא משמש בתפקידי מייסד-שותף בחברת SailCorp, המפתחת טכנולוגיית טיפול באמצעות לחץ אביוטי בזרעים, וקרן הון סיכון רימונים, בתחום של טכנולוגיות חקלאיות, יחד עם היותו דירקטור בחברות נוספות בתחום.
ד"ר דביר שימש מנהל ויו"ר רוטס מיום הקמתה ועד שנתיים לאחר הנפקתה. בעברו שימש בחוקר במכון וולקני, מדען ראשי בחברת אפימילק, מרצה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית בירושלים ומנכ"ל החממה הטכנולוגית NGT שחברת הפורטפוליו שלה Flourinex נרכשה על ידי קולגייט תמורת 100 מיליון דולר.
.
לד"ר דביר תואר ראשון Bsc ושני Msc בהנדסה חקלאית מהטכניון מכון טכנולוגי לישראל ודוקטורט Ph.D. בהנדסה חקלאית ומדעי הסביבה מאוניברסיטת ווכנינגן בהולנד.

Adam-Blumenthal

אדם בלומנטל

דירקטור

למר בלומנטל ניסיון של למעלה מעשור בבנקאות השקעות ומימון חברות, לאחר שנחשף רבות לשווקים האוסטרלים והבינלאומים וסיפק פתרונות גיוס הון ומימון למספר רב של חברות רשומות ושאינן רשומות. מר בלומנטל כיהן בתפקידי מפתח ביעוץ ותמיכה בארגונים רבים ובמגוון תעשיות. בשל נסיונו הרב וקשריו העניפים ביעוץ תאגידי ושוק ההון, מר בלומנטל הצליח להביא לשוק, בהצלחה, מספר חברות ומעורב כיום בעסקי הכריה, סייבר, טכנולוגיות חקלאיות, קנאביס רפואי, תרופות וטכנולוגיות מידע.
למר בלומנטל תואר ראשון במסחר Bcom ותואר שני ביחסים בינלאומים MIA ומנהל עסקים MBA.
DAFNA SHALEV FLAMM

דפנה שלו-פלם

דירקטור חיצוני

דפנה שלו-פלם היא רו"ח ציבורית מוסמכת משנת 1994. שלו-פלאם מכהנת בהווה כסמנכ"לית הכספים של קבוצת דסטיני, הבעלים של חברת גירון פיתוח ובניה בע"מ, ובנוסף היא גם דירקטורית בחברת פלרם תעשיות ובחברת טיב טעם.
בין השנים 2018-2009 כיהנה דפנה כדירקטורית של MTI מחשבים ושרותי תוכנה בע"מ וכן כדירקטורית בחברת פלאסון תעשיות בע"מ. בין השנים 2010-2004 ו-2016-2013 כיהנה כדירקטורית חברת פולירם והחלה את התמקצעותה ראיית חשבון בחברת אפריקה ישראל השקעות בע"מ ובמקביל במחלקת מיסוי בחברת ארנסט את יאנג.
לגב' שלו-פלם תואר ראשון בחשבונאות B.Acy. ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים MBA מאוניברסיטת בן גוריון בנגב.

גראמי סמית'

דיקרטור חיצוני

מר סמית' מומחה בינלאומי בתחום החקלאות והגינון, מרצה ויועץ מבוקש בתחום. מאז שנת 1995 ועד היום, חברת הייעוץ גראאם סמית' בע"מ (החלה כ – Hydrophonic Designs Pty Ltd) השיקה מעל ל-40 – פרוייקטים חקלאים בשטחים שגודלם נע בין 400 ועד 50,000 מ"ר ברחבי אוסטרליה. פרוייקטים אלו סיפקו בעיקר מערכות יצור מזון באמצעות חממות מסוגים שונים. מרבית הפרוייקטים של מר סמית הניבו החזר מלא על ההשקעה מבחינת תכנון מערכות, עלויות, ניהול ושירותי יעוץ חיצוניים.
מר סמית' שימש יו"ר קב' ‘Protected Cropping Working and Advisory Group’ עבור חברת "Horticulture Australia Ltd. (HAL)" וכמו כן בחברת AusVeg Inc. הוא שימש יו"ר של UWS, שותפה של HIA – שיחד סיפקו מחקר, פיתוח והכשרה לחממות זכוכית באוניברסיטת הוקסבורי, NSW .
בין השנים 2016-2015 היה מר סמית שותף ב iFarm שפיתחה מערכות אוטומטיות לגידול עלים. בשנת 2015 היה אורח הכבוד ומרצה בכנס חקלאי חממות בעירטולוקה, מקסיקו ובאותה שנה גם מונה לשותף בחברת היעוץ נקטאר פארם החולשת על 400,000 מ"ר של גידולי חממה בויקטוריה, אוסטרליה.
למר סמית' תואר CPAG של המכון הטכנולוגי החקלאי האוסטרלי.